-->

Kağıttan Hayatlar Film İncelemesi


kagıttan hayatlar kapak


 Kağıttan Hayatlar 


Merhaba arkadaşlar bugün; Netflix'de dün yayınlanmış olan Kağıttan Hayatlar filmini ele alacağız. Çağatay Ulusoy'un başrol oynadığı, Can Ulkay'ın yönetmenliği yaptığı karton toplayarak hayatını kazanan bir grup insanı konu alan çok güzel ve kaliteli bir eser olduğunu söyleyerek başlamak istiyorum.

Film hakkındaki yorumum:

Filme yorumum kesinlikle harika. Tabi yine eksikleri olsa da ben gerçekten kaliteli buldum. Farklı bir hikaye, farklı bakış açıları ve farklı bir son. Çağatay Ulusoy yine oyunculuğuyla çok iyi bir eser çıkarmış. İzlemenizi kesinlikle tavsiye ederim asla pişman olmayacağınıza eminim. Filmin ilk dakikaları biraz durgun geçse de beni gerçekten sardı. Umarım sizler de beğenirsiniz. Şimdiden iyi izlemeler.


Kağıttan Hayatlar Konusu


Başkalarının çöpe attıklarıyla hayat kurmaya çalışan, dışarda çöpün yanında gördüğümüzde ah dediğimiz, kıyamadığımız; nice bedavadan, hak ettiğinden kat kat fazla para kazanan insanların aksine, hayatını çok büyük zorluklarla kazanmaya çalışan bir grup güzel insanın hikayesi. Gel gör ki çuvaldan o küçük Ali çıkana kadar. Hikayenin bundan sonrası; kötü bir hastalıkla savaşıyor olmasına rağmen o çocuk kendisi gibi olmasın diye çabalayan onu mutlu etmeye, ona hayat vermeye çalışan başrol Mehmet ve küçük Ali’nin hikayesi oluyor. Onların eğlenceli hayatını, hayatlarının öbür yönünü anlatan bir hikaye. Yine şiddet gören bir çocuk, terkedilmiş bir çocuk, kötü bir aile… ama sonundaa…. Bu kadarı yeter sanırım 😊


Film süresi: 1 saat 36 dakika
Filme puanım: 8,5/10

4 Tane Benzer Gönderi Alttadır

Yorum Gönder

Tüm Hakları Saklıdır © 2020-2021

Libereji | Kitap -Dizi - Film İncelemeleri