-->

Hakkımızda

HAKKIMIZDA   

Merhaba ben Samet ÇİFTÇİ, 1999  yılında Uşak'ta doğdum . Şu anda Kafkas Üniversitesi  Tıp Fakültesinde Stajyer Doktorum. Kitap okumayı ,bisiklet binmeyi , ekonomiyle ilgilenmeyi , güncel  teknolojik gelişmeleri  takip etmeyi   seviyorum . 
Okuduğum-izlediğim eserler hakkında fikirlerimi paylaşıp insanlara faydalı bir site oluşturmak istedim. Sizde  incelemelerime olumlu olumsuz eleştirilerinizi dile getirirseniz  ,  zamanla daha  kaliteli içerik oluştururum.
Genellikle  kişisel gelişim , ekonomi-yatırım, roman , psikoloji, tarih , felsefe  ve  bir de tıp-sağlık ile ilgili kitaplar okumaktayım.

 

Merhaba ben Yasemin ASLAN.  2000 yılında Gaziantep'te doğdum. Şu an Kars Kafkas Üniversitesi'nde Tıp Fakültesinde okumaktayım.  Vaktim olduğunca okuduğum kitapları ve izlediğim filmleri, dizileri, belgeselleri paylaşacağım.  Kendimce yaptığım yorumlar ve eleştiriler umarım sizler için faydalı olur. Şimdiden iyi incelemeler...

Merhaba ben Melike Beyru, 2005 yılında İstanbul'da doğdum. Henüz lise okumaktayım. Kitap okumayı, müzik dinlemeyi ve hayvanlarla ilgilenmeyi severim. Her türden kitabı okurum. Okuduğum kitaplar ve filmler hakkındaki yorumlarımı sizlerle paylaşmak için buradayım.


Merhaba, ben Rukiye Akman. 2000 yılında İstanbul'da doğdum. Şu an  Kafkas Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde öğrenim görüyorum. Kitap okumayı, seyahat etmeyi, fotoğraf çekmeyi, sosyal  sorumluluk projelerinde yer almayı  seviyorum. Okuduğum kitapları elimden geldiğince  sizlerle paylaşacağım . Keyifli okumalar...

 

Merhaba, ben Fatma Zehra TUNÇ. 2001 yılında İzmir'de doğdum.  İzlediklerim ve okuduklarım hakkında araştırmalar yaparak yorumlarımı sizlerle paylaşıyorum. Hem sizler adına hem de kendi adıma faydalı olmak ve kendimi geliştirmek için buradayım. Sitede olabildiğince her türde yapımları paylaşacağım ama daha çok sinema üzerinde durmayı düşünüyorum.  Merak ettiklerinizi, yorumlarınızı, düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

 

Ben Asım Torun, 2001 yılında Osmaniye 'de doğdum. Dumlupınar Anadolu Lisesi mezunuyum ve şu anda Üniversiteye hazırlık okuyorum. Konya ilinde ikamet etmekteyim. 9. sınıftan beri film izlerim. Sinema bana ;  kitap okuma, resim yapma, şarkı söyleme, fotoğraf çekmek vs.. gibi alışkanlıklar kazandırmıştır. Vaktim olduğunca okuduğum izlediğim filmleri-dizileri paylaşacağım. Şimdiden herkese iyi okumalar 

 

 Merhabalar, ben Samet ERDEM. 1999 yılında Sakarya'da doğdum. Ben de artık bir Libereji.com yazarı olarak sizlerle birlikte olacağım. Sanat filmleri ve ilgi çekici içeriklerle paylaşımlarımı sizlere sunacağım. Raf/aerdemws


İletişim için 
Direk yazarlarla iletişim için  Yazar isimlerine tıklayabilirsiniz.
E-mail  adresi : liberejiletisim@gmail.com

 


6 yorum

  1. Başarılarının devamını dilerim umarım yazarak çok daha iyi yerlere geleceksin 2 ay olmuş sanırım açalı daha yazacak çok yazı var seni kutluyorum iyi çalışmalar.

    YanıtlayınSil
  2. Blog yolculuğunuzda kolaylık ve başarı dilerim. Okurunuz bol olsun. Kaleminize kuvvet...

    YanıtlayınSil
  3. Desteginiz beni ne kadar mutlu etti bilemezsiniz ,cok teşekkür ederim

    YanıtlayınSil

Yorum Gönderme

Yorum Formunun altında ''Beni bilgilendir.'' kutucuğunu işaretlerseniz yanıtlarımız size bildirilecektir.
Her türlü sorun ve bilgi amaçlı yaptığınız yoruma cevabımızın sizin e-mailinize gelmesini istiyorsanız “Mail ile Abone Ol” bölümünü aktif etmelisiniz.
En kısa sürede yorumunuza cevap verilecektir.

Tüm Hakları Saklıdır © 2020-2021

Libereji | Kitap -Dizi - Film İncelemeleri