Advertisement

Hakkımızda

HAKKIMIZDA       

Merhaba ben Samet ÇİFTÇİ, 1999  yılında Uşak'ta doğdum . Şu anda Kafkas Üniversitesi  Tıp Fakültesinde Stajyer Doktorum. Kitap okumayı ,bisiklet binmeyi , ekonomiyle ilgilenmeyi , güncel  teknolojik gelişmeleri  takip etmeyi   seviyorum . 

Okuduğum kitaplar hakkında fikirlerimi paylaşıp insanlara faydalı bir site oluşturmak istedim . Bu amaçla  düzenli olarak okuduğum kitaplar hakkında siteme içerik üreteceğim . Sizde  kitap incelemelerime olumlu olumsuz eleştirilerinizi dile getirirseniz  ,  zamanla daha  kaliteli içerik oluşturabilirim . Ara sıra da film-dizi incelemesi atmayı düşünüyorum fakat   blogumun ana teması kitaplar üzerine olacak. 

          Genellikle  kişisel gelişim , ekonomi-yatırım, roman , psikoloji, tarih , felsefe  ve  bir de tıp-sağlık ile ilgili kitaplar okumaktayım.

Merhaba ben Yasemin Aslan, sitede yardımcı yazarım.  2000 yılında Gaziantep'te doğdum. Şuan Kars Kafkas Üniversitesi'nde Tıp Fakültesinde okumaktayım. Vaktim olduğunca okuduğum kitapları ve izlediğim yapımları paylaşacağım. Şimdiden herkese iyi okumalar...

Merhaba ben Melike Beyru, 2005 yılında İstanbul'da doğdum. Henüz lise okumaktayım. Kitap okumayı, müzik dinlemeyi ve hayvanlarla ilgilenmeyi severim. Her türden kitabı okurum. Okuduğum kitaplar ve filmler hakkındaki yorumlarımı sizlerle paylaşmak için buradayım.

İletişim için 

Direk yazarlarla iletişim için  Yazar isimlerine tıklayabilirsiniz.

E-mail  adresi : liberejiletisim@gmail.com


Yorum Gönderme

6 Yorumlar

  1. Başarılarının devamını dilerim umarım yazarak çok daha iyi yerlere geleceksin 2 ay olmuş sanırım açalı daha yazacak çok yazı var seni kutluyorum iyi çalışmalar.

    YanıtlayınSil
  2. Blog yolculuğunuzda kolaylık ve başarı dilerim. Okurunuz bol olsun. Kaleminize kuvvet...

    YanıtlayınSil
  3. Desteginiz beni ne kadar mutlu etti bilemezsiniz ,cok teşekkür ederim

    YanıtlayınSil

Yorum yaptığınız için teşekkürler .
En kısa sürede yorumunuza cevap verilecektir.