-->

Hakkımızda

Merhaba ben Samet ÇİFTÇİ,  . Şu anda Kafkas Üniversitesi  Tıp Fakültesinde öğrenciyim. Kitap okumayı ,bisiklet binmeyi , ekonomiyle ilgilenmeyi , güncel  teknolojik gelişmeleri  takip etmeyi   seviyorum . 
Okuduğum-izlediğim eserler hakkında fikirlerimi paylaşıp insanlara faydalı bir site oluşturmak istedim. Sizde  incelemelerime olumlu olumsuz eleştirilerinizi dile getirirseniz  ,  zamanla daha  kaliteli içerik oluştururum.
Genellikle  kişisel gelişim , ekonomi-yatırım, roman , psikoloji, tarih , felsefe  ve  bir de tıp-sağlık ile ilgili kitaplar okumaktayım.

 


Merhaba, ben Rukiye Akman. 2000 yılında İstanbul'da doğdum. Şu an  Kafkas Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde öğrenim görüyorum. Kitap okumayı, seyahat etmeyi, fotoğraf çekmeyi, sosyal  sorumluluk projelerinde yer almayı  seviyorum. Okuduğum kitapları elimden geldiğince  sizlerle paylaşacağım . Keyifli okumalar...

 

Merhaba, ben Fatma Zehra TUNÇ. 2001 yılında İzmir'de doğdum.  İzlediklerim ve okuduklarım hakkında araştırmalar yaparak yorumlarımı sizlerle paylaşıyorum. Hem sizler adına hem de kendi adıma faydalı olmak ve kendimi geliştirmek için buradayım. Sitede olabildiğince her türde yapımları paylaşacağım ama daha çok sinema üzerinde durmayı düşünüyorum.  Merak ettiklerinizi, yorumlarınızı, düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

 

Ben Asım Torun, 2001 yılında Osmaniye 'de doğdum. Dumlupınar Anadolu Lisesi mezunuyum ve şu anda Üniversiteye hazırlık okuyorum. Konya ilinde ikamet etmekteyim. 9. sınıftan beri film izlerim. Sinema bana ;  kitap okuma, resim yapma, şarkı söyleme, fotoğraf çekmek vs.. gibi alışkanlıklar kazandırmıştır. Vaktim olduğunca okuduğum izlediğim filmleri-dizileri paylaşacağım. Şimdiden herkese iyi okumalar 

 

 Merhabalar, ben Samet ERDEM. 1999 yılında Sakarya'da doğdum. Ben de artık bir Libereji.com yazarı olarak sizlerle birlikte olacağım. Sanat filmleri ve ilgi çekici içeriklerle paylaşımlarımı sizlere sunacağım. Raf/aerdemws

 

Merhabalar, adım Nagehan. 1999'da doğdum, Manisalıyım. Şu sıralar Tarih bölümü öğrencisiyim. Neredeyse her alana ilgi duyarım, bu yüzden hepsini uzun uzadıya yazmak istemedim. Açıkçası en sevdiğim şey yeni bilgiler öğrenmek, bu yüzden yorumlarda -Lütfen konu dışı bile olsa- yeni, ilginç, farklı bulduğunuz şeyleri yazmaktan çekinmeyin . Bunu 'bir bilgi veya bunu biliyor muydunuz?' köşesi gibi düşünün. Şimdiden herkese keyifli okumalar dilerim.,

 

Merhaba, ben Aleyna . 2001 yılında Sivas'ta doğdum. Şu an Türk Dili ve Edebiyatı okumaktayım. Gönderilerimde kitap, dizi ve filmlerin yanı sıra anime, manga ve webtoonlar da olacak. Kendimi geliştirmek istediğim bu sitede umarım benim, yazarken keyif aldığım gibi siz de yazdıklarımı okurken keyif alırsınız.

 

Merhabalar! Ben Zehra DOĞRUER. 2001 yılında Konya' da doğdum. Beslenme ve diyetetik bölümü öğrencisiyim. Burda sizlerle birlikte okuduğum ve izlediğim içerikleri paylaşacak olmak benim için inanılmaz derecede heyecan verici. Birlikte güzel bir yolculuğa çıkıyoruz. Ben hazırım! Ya siz?

 

İletişim için 
Direk yazarlarla iletişim için  Yazar isimlerine tıklayabilirsiniz.
E-mail  adresi : liberejiletisim@gmail.com

 

 

 

6 yorum

  1. Başarılarının devamını dilerim umarım yazarak çok daha iyi yerlere geleceksin 2 ay olmuş sanırım açalı daha yazacak çok yazı var seni kutluyorum iyi çalışmalar.

    YanıtlaSil
  2. Blog yolculuğunuzda kolaylık ve başarı dilerim. Okurunuz bol olsun. Kaleminize kuvvet...

    YanıtlaSil
  3. Desteginiz beni ne kadar mutlu etti bilemezsiniz ,cok teşekkür ederim

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Yorum Formunun altında ''Beni bilgilendir.'' kutucuğunu işaretlerseniz yanıtlarımız size bildirilecektir.
Her türlü sorun ve bilgi amaçlı yaptığınız yoruma cevabımızın sizin e-mailinize gelmesini istiyorsanız “Mail ile Abone Ol” bölümünü aktif etmelisiniz.
En kısa sürede yorumunuza cevap verilecektir.

Tüm Hakları Saklıdır © 2020-2021

Libereji | Kitap -Dizi - Film İncelemeleri